Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей

 Гуртожиток

Гуртожиток училища секційного типу, в якому мешкає 80 здобувачів освіти, знаходиться на території училища та охоплена покриттям Wi-Fi. В гуртожитку 6 секцій, кожна секція має чотири мебльовані  кімнати, кухню, туалетну кімнату. Кімнати розташовані на двох поверхах. З метою енергозбереження звичайні вікна замінені на металопластикові.

Для відчуття комфортності та забезпечення потреб здобувачів освіти в гуртожитку є: 2 кімнати для приготування їжі, 7 холодильників, 5 телевізорів, 6 туалетних кімнат та кімнати гігієни, 2 душові кабіни, кімната самопідготовки домашніх завдань, ізолятор, спортивна кімната з тренажерами та інше. У гуртожитку є дві душові кабіни для дівчат та юнаків, кімната відпочинку, спортивна зала з тренажерами, кімната самопідготовки домашніх завдань з підключенням до мережі Інтернет.

 Гуртожиток стає рідною домівкою для здобувачів освіти. А в домі повинно бути все до ладу: і затишні кімнати, і світлі, оснащені необхідною технікою кухні, кімнати відпочинку з телевізорами, холи для проведення позаурочних заходів.

У гуртожитку працює досвідчений педагогічний колектив, який несе відповідальність за кожну дитину. В гуртожитку понує порядок, дисципліна, чистота і дружня атмосфера. Добре організований режим підтримується учнями. Педагогічний колектив разом з учнівським колективом роблять все для того, щоб життя у гуртожитку було затишним.

Кожен місяць у гуртожитку згідно плану роботи проводиться певна програма, де діти і змагаються між собою, і співають, і танцюють.

А ще учні полюбляють відпочивати на спортивному майданчику, за грою в шашки, шахи, позмагатися в настільний теніс, пограти у футбол, баскетбол. Для мешканців гуртожитку працюють спортивні секції де можна працювати над своєю фізичною підготовкою.

В гуртожитку працює учнівське самоврядування – Рада гуртожитку. Рада гуртожитку є  ініціатором проведення багатьох акцій та заходів, контролює дисципліну, чистоту і порядок в кімнатах, допомагає учням, які  відстають з окремих предметів. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image