Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей

КЕРІВНИЙ СКЛАД УЧИЛИЩА

Мазур Інеса Борисівна

В. о. директора училища

В системі профтехосвіти працює з 2001 року. Викладач першої категорії. Методична мета: «Підвищення якості загальноосвітньої підготовки для ефективності впровадження методів проектів, як форми сучасних освітніх технологій навчання, у навчально-виробничий та навчально-виховний процес». Має високий рівень знань з професійної діяльності «оператор комп’ютерного набору». Методична підготовка дозволяє досягати високих результатів. Досконало володіє методикою викладання, використовуючи різні методи і прийоми активізації розумової діяльності учнів, постійно підвищує власний професійний рівень.

Нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та грамоти навчально-методичного центру профтехосвіти

Image

КОНОШКО Юлія Євгеніївна

Заступник директора з

навчально-виховної роботи

У системі професійної (професійно-технічної) освіти працює з 2006 року. Освіта вища, спеціаліст, у 2001 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет, спеціальність «Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. Викладач вищої категорії, старший викладач. У Професійно-технічному училищі №2 м. Дніпро з серпня 2023 року.

 

За сумлінну працю та вагомий внесок 2022 р була нагороджена грамотою Департаменту освіти облдержадміністрації.

Сиротченко Олександр Васильович

Старший майстер

В системі профтехосвіти працює з 1986 року. З 2010 року працює на посаді старшого майстра. Велику увагу приділяє зміцненню матеріально-технічної бази училища, налагодженню та розвитку партнерських стосунків з промисловими підприємствами міста щодо надання робочих місць для виробничої практики, працевлаштування та професійного становлення випускників на виробництво. Досконало володіє сучасними науковими підходами та методами виховання майбутніх фахівців.

Нагороди: грамоти та подяки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Черноус Галина Іванівна

Методист училища

Кушніренко Тетяна Василівна

Керівник фізичного виховання

В системі профтехосвіти працює 1992 року. З 1997 року займає посаду керівника фізичного виховання. Викладач вищої категорії. Сприяє створенню зразкової спортивної бази училища та фізкультурно-масової роботи серед учнів. Під її керівництвом збірні команди училища традиційно стають переможцями та призерами міських та обласних змагань.

Нагороди: нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України», Почесні грамоти та диплом Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації