Професiйно-технiчне училище №2 м.Днiпро


готує кваліфікованих робітників
на базі 9-ти та 11-ти класів
для машинобудівної та металургійної галузей

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Амелін Антон Сергійович

Майстер виробничого навчання

Загальний педагогічний стаж: 8 років

Стаж роботи на займаній посаді: 8 років

Освіта: середньо-технічна, Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум, 2006р., професійне навчання, майстер виробничого навчання-технік-механік 

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти, свіідоцтво СПК №35946459-001413-18 від 22.06.2018р.

Атестація: 2019 рік - майстер виробничого навчання 

В системі профтехосвіти працює з 2011 року. Володіє методикою проведення уроків виробничого навчання. Внаслідок чого отримує позитивні результати під час навчання учнів. Достатньо працює над підвищенням своїх знань. Здатний вирішувати завдання, які потребують організаторських здібностей, постійно вивчає передовий досвід, ініціатор його впровадження. Приймає активну участь в конкурсах профмайстерності. У 2017 році разом з учнями виконалв науково-дослідницьку роботу на тему: "Водогрійний парогенератор". Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів. Користується повагою серед колег по роботі, батьків, учнів.

Баранник Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання

Загальний педагогічний стаж: 13 років

Стаж роботи на займаній посаді: 13 років

Освіта: вища, Національна металургійна академія України, 2016р., професійна освіта, спеціаліст з професійної освіти 

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свіідоцтво СПК №900544 від 17.06.2016р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання ІІ категорії

В системі профтехосвіти працює з 2006 року. Досконало володіє методикою проведення уроків виробничого навчання. Під час практичних робіт акцентує увагу на вміння учнів користуватися різними видами конструкторсько-технологічною документацією, дотримання технічних вимог у процесі виконання робіт, умінні організувати робоче місце, рівні сформавоності трудових прийомів і умінь виконувати технологічні операції. Працює над покращенням матеріально-технічної бази училища. В колективі користується повагою і авторитетом, завдяки своєму професіоналізму. Учні та колеги поважають його за вимогливість, толерантність, виваженість.

Беспала Антоніна Сергіївна

Майстер виробничого навчання

Загальний педагогічний стаж: 17 років

Стаж роботи на займаній посаді: 17 років

Освіта: середньо-технічна, Дніпропетровська філія Харківського індустріально-педагогічного технікуму, 2002 р., педагогічна освіта, майстер виробничого навчання

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України, за програмою майстер виробничого навчання, свіідоцтво СПК №86014 від 26.10.2015р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання 

В системі профтехосвіти працює з 1998 року. Своє завдання майстра виробничого навчання вбачає в підготовці висококваліфікованих робітників, вихованні любові до професії, акуратності, ретельності у виконанні роботи. Має високу професійну підготовку, досконало володіє методикою виробничого навчання. Вміє сплануватита здійснити отимальний варіант проведення уроків виробничого навчання. Забезпечує на уроках умови для реалізації особистістно-орієнтовного підходу до навчання, виховання та розвитку особистості. При виладанні програмного матеріалу використовує метод проетів. Прицьому основна увага звертаеться на творчі проекти, які враховують інтереси учнів, мають практичне застосування. Володіє педагогічним тактом. Має власні підходи до виховання молоді та роботи з батьками, авторитет у колег та учнів. Нагороджена грамотами та подяками училища

Запорожець Ірина Леонідівна

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 22 роки

Стаж роботи на займаній посаді: 22 роки

Освіта: середньо-технічна, Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум, 1997р., технік-технолог зварювального виробництва, майстер виробничого навчання 

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свіідоцтво СПК №900544 від 17.06.2016р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання ІІ категорії

В системі профтехосвіти працює з 1997 року. Відповідальний, досвідчений майстер, який будує свою роботу відповідно да сучасних вимог. Забезпечує підготовку кваліфікованих робітників. Добре володіє предметом та методикою навчання. Уроки виробничого навчання проводить на високому рівні, використовує міжпредметні зв’язки. Прагне зацікавити та заохотити учнів до навчання, що впливає на рівень знань учнів. Систематично працює над формуванням в учнів культури праці створює умови для професійного самовизначення. Володіє інноваційними технологіями. Нагороджена грамотами училища та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, користується заслуженим авторитетом серед колег, батьків, учнів.

Кріпак Тетяна Валентинівна

Майстер виробничого навчання

Загальний педагогічний стаж: 12 років

Стаж роботи на займаній посаді: 12 років

Освіта: вища, Дніпропетровський металургійний інститут, 1985р., обробка металів тиском, інженер-металург 

Підвищення кваліфікації: Донецький інститут післядипломної освіти ІПП, за програмою майстер виробничого навчання, свіідоцтво 12СПК №887486 від 07.12.2012р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2007 року. За час роботи в училищі проявила високий рівень компетентності та професіоналізму. Забезпечує результативність, якість роботи. Компетентно здійснює організацію виробничого навчання. Відповідальний та творчий робітник. Постійно працює над вдосконаленням професійної майстерності. Активно впроваджує інноваційні форми та методи організації виробничої практики. При проведенні уроків виробничого навчання виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, досконало володіє методикою проведення занять, використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. Уроки виробничого навчання проходять в творчій, доброзичливій атмосфері. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями. Постійно працює над комплексно-методичним забезпеченням уроків. Нагороджена грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації з нагоди дня металурга. 

Жовтяк Діана Сергіївна

Майстер виробничого навчання

Загальний педагогічний стаж: 2 роки

Стаж роботи на займаній посаді: 2 роки

Освіта: вища, Український хіміко-технологічний університет, 2019р., фінанси та банківська справа

Підвищення кваліфікації: 

Атестація: майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2020 року. За час роботи в училищі проявила високий рівень компетентності та професіоналізму. Забезпечує результативність, якість роботи. Компетентно здійснює організацію виробничого навчання. Відповідальний та творчий робітник. Постійно працює над вдосконаленням професійної майстерності. Активно впроваджує інноваційні форми та методи організації виробничої практики. При проведенні уроків виробничого навчання виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, досконало володіє методикою проведення занять, використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. Уроки виробничого навчання проходять в творчій, доброзичливій атмосфері. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями. Постійно працює над комплексно-методичним забезпеченням уроків. 

Колонтаєвський Валерій Володимирович

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 16 років

Стаж роботи на займаній посаді: 16 років

Освіта: Дніпропетровський автотранспортний технікум, 1985р.

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свіідоцтво СПК №35946459-000564-16 від 28.10.2016р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2003 року. Готує кваліфікованих робітників за спеціальністю «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». Проводить активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді області. Кваліфікований спеціаліст. Підготовлені ним учні займають призові місця на конкурсах професійної майстерності. Переважна кількість учнів, яких він навчає, має високий та достатній рівень навчальних досягнень з виробничого навчання. Користується авторитетом та повагою в колективі. Вміло передає свої знання і досвід учням. Бере активну участь в обладнані майстерень, постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. Нагороджений грамотами Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради та Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Куляба Костянтин Вячеславович

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 8 років

Стаж роботи на займаній посаді: 8 років

Освіта: вища

Підвищення кваліфікації: 

Атестація: майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2015 року. Готує кваліфікованих робітників за спеціальністю «Верстатник широкого профілю». Кваліфікований спеціаліст. Підготовлені ним учні займають призові місця на конкурсах професійної майстерності. Учні мать високий та достатній рівень навчальних досягнень з виробничого навчання. Користується авторитетом та повагою в колективі. Вміло передає свої знання і досвід учням. Бере активну участь в обладнані майстерень, постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. 

Дрешпак Ніна Петрівна

Майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

Загальний педагогічний стаж: 35 років

Стаж роботи на займаній посаді: 35 років

Освіта: 

Атестація: майстер виробничого навчання І категорії 

Рівень володіння професійними навичками та вміннями високий. На уроках виробничого навчання вдало використовує як диференційований, так і індивідуальний підхід до учнів. Готує учнів до обласних та регіональних конкурсів з ІТ-технологій, які займають призові місця. Сприяє вдосконаленню професійної підготовки учнів, впроваджує сучасні інтерактивні, інноваційні методи навчання. Розвиває творчий потенціал учнів. Постійно працює над вдосконаленням свого професійного кваліфікаційного та педагогічного рівня. Відзначається високою загальною культурою та високими моральними якостями.

Остапенко Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 16 років

Стаж роботи на займаній посаді: 16 років

Освіта: вища освіта, Національна металургійна академія України. Професійна освіта, металургія. Інженер-педагог

Підвищення кваліфікації: Донецький інститут післядипломної освіти ІПП, за програмою майстер виробничого навчання, свідоцтво 12СПВ №016041 від 21.06.2013р.

Атестація: 2019 рік - майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2007 року. Фахівець своєї справи, велику увагу приділяє комплексно-методичному забезпеченню уроків виробничого навчання, підготувала посібник з виробничого навчання "Обладнання зварювального поста для ручного дугового зварювання", методичну розробку "Дугове зварювання пластин в нижньому положенні зварного шва". Багато часу приділяє виховній роботі з учнями групи, підтримує тісний зв'язок з батьками учнів, вміло керує активом групи. Сприяє зміцненню матеріально-технічної бази училища, формуванню професійної майстерності майбутніх робітників. Постійно працює над підвищенням рівня своєї фахової майстерності.

Сажньов Віктор Петрович

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічній стаж: 38 років

Стаж роботи на займаній посаді: 38 років

Освіта: середня-технічна, Дніпропетровський технікум промислового транспорту, 1981р.

Підвищення кваліфікації: Донецький інститут післядипломної освіти ІПП, за програмою майстер виробничого навчання, свідоцтво 12СПВ №016041 від 21.06.2013р.

Атестація: 2014 рік - майстер виробничого навчання ІІ категорії 

В системі профтехосвіти працює з 1981 року. Висококваліфікований спеціаліст, вмілий педагог. Володіє інноваційними методами і прийомами виробничого навчання, майстерно їх застосовує у навчально-виробничому процесі. Уроки виробничого навчання проводить на високому рівні, вміє зацікавити учнів, забезпечує максимальну самостійність їх навчання. Систематично інтерактивні методи навчання, проводить нетрадиційні уроки, вміє спланувати та здійснити оптимальний варіант проведення уроку. За високий рівень професіоналізму, ініціативність, творчість, володіння ефективними формами, методами організації праці його поважають учні та колеги. Притаманні висока відповідальність, відданість своїй справі, принциповість і професіоналізм. Наполегливість, послідовність і рішучість, невтомна енергія спрямовуються на зміцнення матеріально-технічної бази училища. Наставник молодих майстрів виробничого навчання. Нагороджений нагрудним знаком «За вагомий внесок в розвиток професійної освіти»

Смілянець Олена Анатоліївна

Майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

Загальний педагогічний стаж: 20 років

Стаж роботи на займаній посаді: 20 років

Освіта: середня-технічна, Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум, 2004р. професійне навчання, майстер виробничого навчання

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свідоцтво СПК №35946459-002121-17 від 06.10.2017р.

Атестація: 2018 рік - майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 2004 року. З високим професіоналізмом організовує виробниче навчання учнів. Має глибокі фахові знання; володіючи талантом педагога, може пробудити в молоді прагнення до знань, вмінь та навичок. Формує творче мислення, високі моральні якості дітей. Створює умови для оволодіння учнями обраною професією. Впроваджує нові технології в навчання, виробничий процес. Має заслужений авторитет серед учнів, батьків та в колективі. Нагороджена Почесними грамотами та подяками училищa

Целіковська Людмила Борисівна

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 30 років

Стаж роботи на займаній посаді: 30 років

Освіта: середня-технічна, Нижньодніпровський технікум залізнодорожного танспорту, 1992р. технік-механік

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свідоцтво СПК №900575 від 17.06.2016р.

Атестація: 2018 рік - майстер виробничого навчання

В системі профтехосвіти працює з 1989 року. Систематично застосовує інтерактивні методи навчання, знайомить учнів з місцем і роллю інформаційно-комунікаційних технологій в сучасному виробництві. Має вагомий позитивний вплив на учнів, в них бачить особистість, знаходить з ними спільну мову. Добре володіє методами педагогічної діяльності, створює всі умови для професійного навчання учнів та формування творчої особистості. Учні мають міцні знання, вміють працювати, чітко виконувати поставлені перед ними задачі. Забезпечує високу результативність своєї праці. Нагороджена Почесними грамотами училища та Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

 

Шкурупій Юлія Віталіївна

Майстер виробничого навчання 

Загальний педагогічний стаж: 29 років

Стаж роботи на займаній посаді: 29 років

Освіта: середня-технічна, Дніпропетровський машинобудівний технікум, 1992р., обробка металів різанням, технік-технолог

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський інститут непреривної професійної освіти, за програмою майстер виробничого навчання, свідоцтво СПК №35946459-000570-16 від 28.10.2016р.

Атестація: 2017 рік - майстер виробничого навчання, ІІ категорії

В системі профтехосвіти працює з 1990 року. Володіє сучасними інноваційними методиками та технолгіями, якивно використовує їх в навчально-виробничому процесі. Розвиває в учнів уміння та навички, готує до практичного застосування набутих знань, організовує та контролює їх самостійну роботу. Створює умови для професійного самовизначення учнів. Постійно працює над впровадженням нових методів навчання, інтерактивних технологій, підвищенням рівня своєї професійної підготовки, проводить конкурси фахової майстерності, прищеплює любов та повагу до обраної професії. Учні беруть участь в обласних конкурсах професійної майстерності і посідають призові місця. Нагороджена грамотами та подяками Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради